Chris Jericho: “Bu Şarkı Fozzy’nin ‘Enter Sandman’i Oldu”

0
292

Bir radyo programına katılan ve Ekim 2017’de çıkarttıkları son albümün, aynı isimli çıkış parçası “Judas“ın başarısı hakkında konuştu.

“Sebebi her ne olursa olsun, insanlar bu şarkı ile bir şekilde bağlandı. Ve sonunda da Fozzy ismi ile bağdaşan bir şarkı ismi oldu “Judas“, bir yerde kariyerimizin dönüm noktası oldu.

Bu bizim ‘Enter Sandman‘imiz ya da ‘You Shook Me All Night Long‘umuz, ya da siz bir grubu ilk hangi parçası ile hatırlıyorsanız o işte, otomatik olarak grup ile senkronize akla gelen ilk parça. İşte ‘Judas‘ bizim için o single oldu.

Ve bir kere olsun bir parçanız o ulaşılması zor yere vurduğunda, grubunuzu başka bir seviyeye taşıyor. Biz buna birinci gözden grupça şahit olduk. Bir hokey maçından önce, o maçın arasında çalındığını duymak gerçekten büyüleyici olabiliyor. Yani demek istediğim pek çok farklı ve büyük arenada ‘Judas‘ın çalınması gurur verici.”

Chris Jericho, yıllardır zaten WWE şirketinin Amerikan güreşçilerinden, ve oldukça ünlü. Şarkının hit olması ile birlikte 2018 yılında Steel Panther ile turnelere çıktılar. Kendisinin müzisyen kimliğini zaten biliyordum, ama 2017 senesinde bu parça ile Fozzy grubunu sevmiş oldum.

Aşağıdan şarkıyı dinleyebilir, basit ama kaliteli klibi izleyebilirsiniz. Bence hoşunuza gider.