Five Finger Death Punch Yeni Albümden Parça Yayımladı: “Sham Pain”

0
262

FFDP 5 Nisan’da, gelecek olan yeni albümden “Fake” teklisini yayımladıktan sonra, 19 Nisan’da da “Sham Pain” teklisini dinleyicilerine sundu. Önümüzdeki Mayıs ayının 18‘inde gelmesi beklenen yedinci albümleri “And Justice for None” hakkında, gitarist Zlotan Bathory‘nin açıklaması ise:

“Şarkının sözlerinde grubun kariyerindeki en büyük ve muhtemelen en kaotik yılın enstantaneleri var. Herkesin hayatın onlara verdiği limonlar ile farklı bir baş etme yöntemi vardır. Bazıları yakınıp durur, bazıları ise limonatasını yapar.

Biz ise onların üstlerine benzin döküp, roket atar ile saldırırız. İğneleme bizim için daime “savaş sanatı” olmuştur (eğer grup ismimizin Five Finger Death Punch olmasından hala anlamadıysanız tabi o başka), ama yine de “Sham Pain” için yaptığımız klibi izleyene kadar beklemeniz lazım.”

FFDP grubu özellikle 2017 senesinde, vokalleri Ivan L. Moody‘nin gruptan ayrılması ve sonrasında geri gelmesi ile çalkantılı bir dönemdeydi. Hoş frontman Ivan L. Moody sürekli olarak gruptan bir ayrılıyor, bir geri geliyor ama neticede güzel icraatlar yapıyorlar.

Aşağıda iki parçayı da dinleyebilirsiniz. Bence gayet başarılı bir albüm bizleri bekliyor.