Powerwolf “The Sacrament Of Sin” Parçasına Da Bir Klip Yayınladı

0
148

Nisan ayında yeni albüm müjdesini verdiğimiz Powerwolf grubunun, klip çekme ve yayınlama hızına yetişilemiyor. Yeni klipleri albüme ismini veren, “The Sacrament Of Sin” yayınlanmış bulunmakta. Yeni albüm “The Sacrament of Sin” şu anda tüm dijital platformlarda ve isteyenler fiziksel kopyasını da tedarik edebilirler.

Yeni klip animasyon olarak yapılmış ve bütçeyi çok zorlamamış olsalar gerek, 2006 yılından bir oyunun sahneleri gibi duruyor. Bir rahip ile, şeytanın kapışmasını izlediğimiz klipte, ekip üyelerinin modelleri bir kuklacının ipleri ile bağlı görünüyor.

Kendileri 2003 senesinde Almanya‘da kurulan bir Power/Heavy/Symphonic Metal grubu olmakla beraber pek çok şarkısı İngilizce olsa da, Almanca ve Latince de parçaları bulunmakta. Konseptleri genellikle Pagan ve Anti-Hristiyan temalar üstüne kurulmuş olsa da, Kurt Adamlar, Vampirler üstüne de yazılmış parçaları bulunmakta. Powerwolf 2005 yılında ilk albümleri “Return In Bloodred“i dinleyicilerine sunmuş ve o tarihten itibaren iki yılda bir yeni albüm çıkartarak 6 adet albüm yayımlamış bulunmaktalar. Bu iki yılda bir yeni albüm metasını ise son albümü 3 yıl sonra dinleyiciye sunmuş olup bozmuş bulunmaktalar.