Rammstein Frontmani Till Lindemann’ın Corona Test Sonucu

0
732

Rammstein‘ın vokalisti Till Lindemann‘ın corona virüsü testi pozitif çıktı haberleri, grubun haberi ile günübirlik çürütüldü. Lindemann‘ın Rusya’da verdiği konserden sonra yüksek ateş şikayetiyle hastaneye kaldırıldığı bildirilmiş ve pek çok haber sitesinde, COVID-19 testinin pozitif olduğu paylaşılmıştı.

Haberlerde 57 yaşında olan ve haliyle riskli skalada bulunan Till Lindemann’ın, zatürre benzeri semptomlar gösterdiği aktarılması ile durumunun kritik olduğu belirtilmişti

Geçtiğimiz hafta Rammstein’ın Rusya’da verdiği konser sonrası Berlin’e dönen Lindemann’a yapılan corona virüsü testi sonucunda, başta pozitif ama grubun paylaşımı ile negatif olduğu ortaya çıktı. Yapılan diğer testlerde akciğer enfeksiyonu da saptanan ve kritik durumda olan Lindemann, karantinaya alınıp yoğun bakıma sevk edildi.

Rammstein tarafından paylaşılan haberde ise;

Dün akşam Till Lindemann, grubun doktorunun tavsiyesi üzerine hastaneye kaldırıldı. Geceyi yoğun bakımda geçirdi ama daha iyi hissettiği için taburcu edildi. Till‘in, korona virüs testi ise negatif olarak çıktı.