Wild On Fire’ın İlk Parçası “Rock It Roll It” Klibi İle Yayımlandı

0
263

Ankaralı Rock grubu Wild On Fire, “Rock It Roll It” isimli ilk şarkısının klibi yayınladı. 2015‘ten beri aktif olan grupta, vokalde Acey R. Skye, gitarda Ziggy Woxx, bas gitarda Eren Engin ve davulda Furkan Geçkin yer alıyor. Şarkının kaydı ve klip çekimi Retro Yapım tarafından yapıldı.

İlk çıkışlarını yapan grup üyeleri şarkı için şunları söylediler;

Acey R. Skye: Söylemesi zor olduğu kadar bağlandigim bir şarkı. Parçayı her söylediğimde kendimi 80’lerde hissediyorum ve çoğu zaman, kendimi kaybedip screamlerde fazladan yere bağırıp kendimi zorladığım oluyor.”

Ziggy Woxx: Bu şarkıyı yazarken, tek amacım taşıdığım 80’ler Rock’N Roll ruhunu günümüze taşımak ve insanlara rock müziğin ölmediğini göstermek. “Rock it Roll it” parçasının da bu amacım doğrultusunda, iyi bir basamak olmasını umuyorum.”

Eren Engin: Yazım ve kayıt aşaması çok eğlenceli geçti. Bittiğinde de bu hissi parçaya aktarabildiğimizi  düşünüyorum.”

Furkan Geçkin: Ben şarkının kayıt sürecinde, idol olarak aldığım davulcuya biraz daha yaklaşabildiğim ve onu örnek alarak olarak oluşturduğum davulcu kimliğimi, bu şarkıya yansıtabildiğimi düşünüyorum ve buna mutluluk veriyor.”

Ekibin yaptığı parçayı ben ziyadesiyle beğendim. Bana Steel Dragon tadını anımsattı biraz. Gruba yapacağım tek eleştiri ise, kameraya biraz daha oynamayı öğrenmeleri gerekiyor. Onun dışında da bir sorun göremiyorum.

Yakın zamanda, The Darkness ve Fight for Nothing adlı şarkılarını Vevo kanallarından yayımlayacaktır. Rock It Roll It parçasını aşağıdan dinleyebilir, klibini izleyebilirsiniz.