Yazarınız Sergen German’dan Single Çalışması Yayında

1
2984

Selamlar! Bugüne kadar burada hep başkalarının çalışmalarını inceleyip paylaştık, büyük grupların haberlerini yazdık. Biraz düşününce şunu fark ettim; “Ben bir iş yaptığımda onu kim yazacak?”… Doğum günümde yazdığım bu yazıyı, umarım yadırgamazsınız. Derken ilk resmi şarkım olan, “Bastard In My Mind” isimli parçam tüm platformlarda yayında. Parçayı sevgili gitarcım ve grafik tasarımcım, Kemal Arda Ayar ile beraber yaptık.

Çok ciddi bir iş olmamakla beraber, pop/punk rock kafasında bir iş yapmaya çalıştık. Youtube’a yüklediğim video ile beraber, üç günde söz, müzik yazdığımız ve kaydınız aldığım bu parça aslında başarılı bir NFT projesine “tribute” niteliğinde yapıldı. Genel dinleyicilerden olumlu dönüşler alınca da 2 ay sonrasında, yani 26 Mayıs itibari ile de tüm dijital platformlarda yayınına karar verdik.

Umarım hoşunuza gider. Daha özenli ve güzel parçalar yazıyoruz, yapıyoruz ve bu parça ile kendi müzik dönemimin ilk adımını resmi olarak atmış görüyorum. Hayat gayeleri nedeniyle yetişemediğimiz ve bu neden ile de inaktif olan sitemizi bir kaç zaman sonra canlandıracağız.