Yıl Bitmeden 7 Klip Yayınlayan Koca Yürekli Powerwolf

0
205

Nisan ayında yeni albüm müjdesini verdiğimiz Powerwolf grubunun, klip çekme ve yayınlama hızına yetişilemiyor. Albümün yedinci klibi, “Where The Wild Wolves Have Gone” parçasına konser görüntülerinden, hayranlara bir teşekkür niteliğinde yapılmış. Yeni albüm “The Sacrament of Sin” şu anda tüm dijital platformlarda ve isteyenler fiziksel kopyasını da tedarik edebilirler.

2018 bitmeden Haziran ayında çıkan albümden, tam tamına yedi video klip yayınlamış olan bu koca yürekli gruba, kocaman bir alkış lütfen. İstikrar dediğin budur, darısı imkanları ile birlikte Türk rock/metal camiamızın başına diyoruz.

Kendileri 2003 senesinde Almanya‘da kurulan bir Power/Heavy/Symphonic Metal grubu olmakla beraber pek çok şarkısı İngilizce olsa da, Almanca ve Latince de parçaları bulunmakta. Konseptleri genellikle Pagan ve Anti-Hristiyan temalar üstüne kurulmuş olsa da, Kurt Adamlar, Vampirler üstüne de yazılmış parçaları bulunmakta. Powerwolf 2005 yılında ilk albümleri “Return In Bloodred“i dinleyicilerine sunmuş ve o tarihten itibaren iki yılda bir yeni albüm çıkartarak 6 adet albüm yayımlamış bulunmaktalar. Bu iki yılda bir yeni albüm metasını ise son albümü 3 yıl sonra dinleyiciye sunmuş olup bozmuş bulunmaktalar.