Zakk Wylde: “Farewell Turundan Sonra Ozzy, Zakk Sabbath İle Devam Edecek”

0
349

Kaaos TV’de “Farewell Turu” hakkında röportaj veren Zakk Wylde, Black Sabbath efsanesi Ozzy Osbourne‘un solo kariyerini bitirmesiyle beraber, gelecek planlarının olduğunu çıtlattı.

Ozzy’nin final turu yüzünden üzgün müsünüz?

“Kuşkusuz. Tam olarak bir elveda turnesi değil bu. Sanıyorum ki hayatının bu bölümünü kendisi kapatıyor, solo kariyerini. Tıpkı Sabbath ile kapattıkları gibi. Bu onun solo kariyerine veda turnesi.

Ama bundan sonrasında Ozzy, Zakk Sabbath ile lead vokal olarak devam edecek. Bildiğiniz üzere Oz parçalara biraz hakim durumda. Onun için değişim kolay olacaktır.”

Gelecek planlarınız nedir?

Black Label ile bir ay içerisinde sahnelere hazır olacağız. Ozzy ile bir ay kadar ara verdikten sonra dostlarımı görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum, sonrasında tekrar patron ile sahnelere başlayacağız.”

Ozzy ile yeni bir stüdyo kaydına girer misiniz?

“Tabi ki. Oz‘un bana biraz süt ve birkaç yumurta getirmem için ihtiyacı var. Elimden geleni yapacağım. Tabi bunları köpeğini gezdirip temizledikten ve onun için başka şeyler yaptıktan sonra, çimleri biçmem gerek. Sonrasında ise şarkı yazmak için bir araya geleceğiz.”

Aşağıdan Ozzy‘nin güncel turnesinden bir sahneye göz atabilirsiniz.