Ozzy Osbourne’un Son Hali Sevenlerini Üzdü

0
2247

Black Sabbath vokalisti Ozzy Osbourne‘un son fotoğrafları sosyal medyada rock ve metal topluluklarının yeni gündemi oldu. 71 yaşındaki metal ikonu ilk defa beyaz saçlar ve bitap düşmüş bir halde kameralara yakalandı.

2019 yılının sonu ve 2020’nin başı itibariyle birçok sağlık problemi ile boğuşan Ozzy Osbourne, tüm bunlara rağmen Ordinary Man isimli stüdyo albümünü piyasaya sürmüştü. Özellikle kendisine konulan Parkinson Hastalığı teşhisinden sonra fanlarının büyük bir kaygı ile sağlık durumunu takip ettiği Karanlık Prensi, son görüntüleri ile tüm metal camiasını üzdü.

Aşağıdan görebileceğiniz üzere ilk defa beyaz saçlı hali ile kameralara yansıyan Ozzy, gerçekten yorgun ve bitap düşmüş görünüyor. Belirtmekte fayda olan bir diğer mesele ise Ozzy’nin sağlık durumu ile ilgili kendisinin yaptığı açıklamalar.

Ozzy’nin bizzat ifade ettiği üzere yavaş bir iyileşme süreci yaşamakta olan başarılı vokalist, sağlığına tam anlamıyla kavuşması ile birlikte tekrar stüdyoya gireceğini müjdeledi. Hiçbir zaman emekli olmak istemediğini dile getirip, sahnelere dönüşü ile ilgili bir şeyler söylemese de üretkenliğinden bir şey kaybetmeyeceğini belirtmesi tüm metal dinleyicisi için sevindirici bir gelişme olarak görüldü.

Bahsi geçen fotoğrafları aşağıdan görebilirsiniz.