Lars Ulrich Karantina Günlerinde 101 Okey Oynuyor: Peki Yeni Metallica Albümü Gelecek Mi?

0
3068

Metallica davulcusu Lars Ulrich’in karantina günlerinde neler yaptığına dair yeni bir görsel, model eşi Jessica Miller tarafından Instagram’a yüklendi. Jessica’nın Instagram hikayesine attığı son fotoğraf gösteriyor ki, ikili karantina günlerini 101 Okey oynayarak geçiriyorlar.

Biliyorum, hepiniz ‘bu nedir ya’ diyorsunuz şu an. Fakat bu üstte yazdığım paragraf gerçek. Aşağıya Instagram hikayesinin ekran görüntüsünü bırakıyorum.

Lars’ın 101 oynaması üzerine yazılacak çok fazla bir şey yok aslında. O yüzden Metallica’nın son dönemde neler yaptığı ile ilgili bildiklerimizi anlatmak istiyorum. Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere Metallica geçtiğimiz günlerde ‘Blackened’ isimli şarkılarının akustik versiyonunu yayınladı.

Buna ek olarak 28 Ağustos tarihinde S&M 2 albümü yayımlandı. Albüm muhtemelen bilebileceğiniz üzere daha önce yayınlanmış olan S&M albümünün devamı niteliğinde ve bu albümde Metallica’ya San Fransisco senfoni orkestrası eşlik etti.

Bu albümden bir canlı performans videosunu buraya bırakıyorum.

Peki grubun yeni bir stüdyo albümü yapmak gibi bir girişimi var mı diye soracak olursanız, cevap evet. Lars Ulrich, James Hetfield ve Kirk Hammett; katıldıkları bir kaç röportajda karantina sürecinde bir çok materyal ürettiklerini ve bu süreci bir albüm kaydederek sonlandırmak istediklerini dile getirdiler.

Kişisel görüş olarak, 2021’in ikinci yarısında yeni bir Metallica albümü görebileceğimiz düşünüyorum. Umarım gerçekleşir.