AC/DC’nin 2020 Dünya Turnesi Planları Yavaş Yavaş Gün Yüzüne Çıkıyor

0
288

Malcolm Young’ın ölümünden sonra derin bir sessizliğe gömülen AC/DC, son dönemde yaptığı sosyal medya paylaşımları ile sanki bizleri büyük bir duyuruya hazırlıyor gibi görünüyor.

Bildiğiniz üzere Rock or Bust albümünün ardından başladıkları dünya turnesinin ortasında, vokalist Brian Johnson duyma problemleri sebebiyle gruptan ayrılmış ve yerine Guns N’ Roses vokalisti Axl Rose sahne almıştı.

Ölen efsane gitarist Malcolm Young’ın yerini ise Young kardeşlerin yeğeni Stevie Young almıştı.

Son gelen haberler Brian Johnson’ın tekrar gruba döndüğü ve buna ek olarak efsane davulcu Phil Rudd’un da tekrar AC/DC ile sahnelere geri döneceği yönünde.

Dün, bir Reddit kullanıcısı tarafından yeni bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre AC/DC şu sıralar 2020 için planladıkları bir turne için Almanya’da bulunan bazı stadyum ve mekanlardan rezervasyon alıyor. Tam bu iddianın ortaya atıldığı sırada grubun geçmiş dönemde Almanya’da verdiği bir konser dizisinin fotoğrafını paylaşması, iddianın gerçek olabilme ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Ateş olmadık yerden duman çıkmaz. 2020’de büyük bir Dünya turnesi için bir çok farklı kaynaktan yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Büyük bir ihtimal AC/DC 2020 yılında turneye çıkacak diyebiliriz.