Slash, Axl ve Duff’ın Guns N’ Roses’da tekrar birleşmesi hayranları çok sevindirdi. Coşku ve heyecan konserlerde devam ediyor. Genelde kapalı gişe olan konserlerin biletleri kısa sürede tükeniyor.

Grubun “Not in This Lifetime” 2017 turnesinin ilk konseri 27 Mayıs günü İrlanda’da gerçekleşecek. Bu konserin organizatörü MCD konser alanına alınmayacak eşyaları açıkladı. Selfie çubuğu, fener, ışın kılıcı, iPad, hayvan, yemek gibi şeyler içeri alınmayacak. Firmanın yaptığı açıklamada dikkat çeken bir başka kısım ise, eğer bunları yanında getiren seyirciler olursa çıkışta iade edilmeyecek. Yani, yasaklı eşya listesinde olan her şey organizatör firmaya kalıyor. Elektronik cihazlardan sadece cep telefonuna izin var. Telefonun kamera lensi çıkarılabiliyorsa bu tür cihazlara da el konuluyor. Ayrıca konser alanında seyircileri rahatsız edenler olursa bilet ücreti iade edilmeden dışarı çıkarılacak.

MCD’nin gördüğüm en acımasız, kuralcı organizatör firma olduğunu söyleyebilirim. Bu konsere girişlerde sıkıntılar yaşanacağı şimdiden belli.