Hammer Müzik’ten Haluk Ataklı: “Müzik Pazarı Sürprizlerle Geliyor”

0
158

Hammer Müzik’in organizasyonuyla gerçekleştirilen Müzik Pazarı, koleksiyoncuların ve müziğe gönül verenlerin yakından takip ettiği bir etkinlik. İlk olarak garajistanbul’da yapılan Müzik Pazarı yoğun ilgi görmüştü. İkinci etkinlikte daha fazla kişiye hitap edebilmek için Tepe Nautilus’ta bir fuar havası oluşturulmuştu. Üçüncü organizasyon da herkesin memnun kaldığı Tepe Nautilus’ta olacak.

Kaset, plak, CD, kitap, ses sistemleri ve daha bir sürü materyalin buluştuğu Müzik Pazarı 10-26 Şubat arası ziyaretçilerini ağırlayacak. Haluk Atak’tan öğrendiğimiz üzere bu sefer birçok sürpriz müzikseverlere sunulacak. Bunlardan ilki açıklandı bile. “Yoldan Çıkmış Simalar” kitabının yazarı Murat Beşer ve çizeri Aptulika 19 Şubat Pazar günü saat 15:00’te söyleşi yapacak ve imza verecek. Şu anda gençlerin ilgi gösterdiği bazı gruplarla iletişim sürmekte. Etkinlik başlamadan birkaç imza seansı daha açıklanabilir.

Türk Gitar olarak Müzik Pazarı’nın geçmiş etkinliklerine katılım sağlayıp desteğimizi her ortamda göstermiştik. 10-26 Şubat arası Tepe Nautilus’te görüşmek üzere.