Kylie ve Kendall Jenner’ı sanıyorum herkes az çok tanıyordur. Tam olarak ne işle meşgul olduklarını bilmiyorum ancak Amerika’da oldukça popüler olduklarını hepimiz biliyoruz. Son yıllarda o kültüre ait önemli magazin ikonları arasındalar… Sanırım en doğru tabir bu olur.

Bu ikili, yeni bir e-ticaret sitesi açarak giyim eşyaları satmaya başladılar. Satışa sunulan t-shirt’ler arasında ise tuhaf bir kaç tasarım yer alıyordu. “Vintage” adı altında satışa sunulan t-shirtlerde 70’li ve 80’li yılların fenomenlerinin logo ve görüntüleri yer alıyor; üzerinde ise Kylie veya Kendall’ın görüntüleri basılmıştı. O tuhaf tasarımları aşağıdan görebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili olarak James Hetfield’tan sert bir açıklama geldi. ET Canada tarafından yapılan röportajda konuşan James, şunları söyledi:

“Sanırım “her ne istersek onu yapabiliriz” diye düşünüyorlar. Bana göre bu saygısızca. 36 yılımızı çok sıkı çalışarak geçirdik, insanları birbirine bağlamak için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Ve birisi çıkıp hissettiğimiz şeylerin üzerine bir şeyler atıyor. Bu kutsal bir şey olmayabilir ama en azından saygı gösterin.

Adam haklı. Ozzy Osbourne’u içeren bir t-shirt tasarımı yapmışlardı ve Sharon Osbourne devreye girerek o t-shirtlerin satışını engellemişti. Muhtemelen Metallica’dan da benzer bir hamle gelecektir. Veya belki de geldi. Çünkü şu an malum sitede bu t-shirtler yer almıyor. Ya da ben bulamadım. Bahsi edilen tasarımları aşağıdan görebilirsiniz.