Kirk Hammett: “Milyonerim, Para Tutmuyorum, Cömertim ve Hayatımı Yaşıyorum”

0
162

Metallica gitaristi Kirk Hammett, grup içerisinde mütevazı bir tutum içerisinde bulunuyor ancak bu tarz, yaşam tarzı için geçerli değil. Bildiğimiz kadarıyla sörf tutkunu olan Kirk, ayrıca korku filmleri koleksiyoncusu. Son olarak kendisi ile gerçekleştirilen röportajda yaptığı açıklamaya göre milyoner olduktan sonra hayatın keyfini çıkartmakla meşgul oluyor.

Rock 100.5 tarafından yapılan röportajda, başarılı gitaristi Kirk Hammett’a “milyoner olmak için yaşlı hissetmeye başladığın oldu mu” şeklinde bir soru soruldu. Cevap şu şekilde:

“Aslına bakarsan, milyoner olduğum zaman onlarca problem ortaya çıkmaya başladı. Ve şunu söylemeliyim ki, para tutmak konusunda pek de iyi sayılmam. 

Paramı çizgi romanlara, film posterlerine, korku malzemelerine ve gitarlara harcıyorum. Hayatımı yaşıyorum. Sadece lanet olası hayatın keyfini çıkartıyorum. Ve bu konuda çok cömertim.

Etrafımdaki insanlar yaşadığım şeyleri yaşıyor olduğum sırada benimle birlikte bu deneyimi yaşıyorlar.”

Kirk Hammett özellikle son 20 senedir gitaristlik anlamında kendine hiçbir şey katmadığı ile ilgili çokça eleştirilen bir kişi. Görünen o ki bu durum onun pek de umurunda değil. O konuları çoktan geride bırakmış ve sadece hayatın keyfini çıkartmakla ilgileniyor.