Lars Ulrich: “Lady Gaga Bizim Beşinci Üyemiz”

0
131

Metallica’nın olay yaratan Grammy performansının ardından gözler grup üyelerine çevrilmiş durumda. Bazı Metallica hayranları Lady Gaga birlikteliğinden hiç memnun değil. Bazıları ise bu birlikteliğin devamından yana. Lars Ulrich, Rolling Stone’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Yapabileceğimiz şeyleri çok hızlı hayata geçiriyoruz, çabuk yol alıyoruz. Lady Gaga düeti için hiç bir plan yapılmadı. Aramızda organik bir bağ var. O, Metallica’nın beşinci üyesi. Sesi, tutumu ve görünüşü çok iyi.

Lady Gaga’nın Moth Into Flame performansı için ekstra çabaya gerek yoktu. Zaten hard rock ve metal ruhuna sahip. Yapmacık ve samimiyetsiz değildi. Enerjik, sıcak bir performanstı.

Sahnedeyken teknik sıkıntılar vardı. Bu tür durumlarla yaşamayı, idare etmeyi öğreniyorsunuz. Geçen sene Adele’e de olmuştu. Şimdi bize denk geldi.”

Lars’ın dediklerine bakarsak Metallica’nın Lady Gaga ile olan performansları devam edecek. İki taraf da bu birliktelikten memnun. Lady Gaga’nın “beşinci Metallica üyesi” olması gündemden düşmeyecek konuların başında geliyor.