Matt Heafy: “Trivium’un Son Üç Davulcusu Günü Kurtarmak İçin Seçildi”

0
241

Trivium’un frontman’i Matt Heafy, grubun davulcu seçimleriyle ilgili röportaj verdi. Heafy’ye göre Trivium’un sadece bir tane tam zamanlı davulcusu oldu. O da Travis Smith.

Nick Augusto (2010-2014), Mat Madiro (2014-2015) ve Paul Wandtke (2015-2017) grubun geçici davulcularıydı. Söylentilere göre Alex Bent Trivium’a katılacak. Resmi duyuru henüz gelmedi. Metal Insider’a konuşan Heafy şunları söyledi:

Bir konuyu açıklığa kavuşturalım. Son üç davulcu sadece dönemsel olarak anlaştığımız isimlerdi. Trivium’u şekillendiren ben, Corey ve Paolo oldu. Travis bizim uzun zamanlı çalıştığımız tek resmi davulcu. Ama şu an bizimle değil.

Paul ile ayrılığımızın nedeni artık dördümüz arasında uyum kalmamasıydı. Yeni üye her zaman eskisinin mirasını devam ettiremiyor. Bu çok zor iş. Belki de hata bizdedir. Dönemsel olarak anlaştığımız davulcuları çok sık dile getirmedik. İnsanlar bu isimleri gerçek Trivium davulcusu sandılar.

Bizimle çalışan herkese teşekkür ediyoruz. Ne yapıyorlarsa başarılı olmalarını istiyoruz. Kayıtlar yaptık, konserler verdik, aynı amaç etrafında toplandık. Ama Trivium’un gerçek davulcusu değillerdi.

Amerikalı heavy metal grubunun Avrupa turnesi 11 Şubat’ta İrlanda’da başlayacak.