Megadeth Frontman’i Dave Mustaine’e Kanser Teşhisi Konuldu

0
331

Thrash metalin duayen isimlerinden olan Megadeth frontman’i Dave Mustaine, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile gırtlak kanserine yakalandığını açıkladı.

“Şahsıma boğaz kanseri teşhisi konuldu. Bu açıkça saygı duyulması ve yüz yüze gelmesi gereken bir gerçek, ama daha önce de engellerle karşılaştım. Doktorlarım ile yakın çalışıyorum ve onların %90 başarı oranı ön gördüğü bir tedavi planı hazırladık, tedaviye ise çoktan başladık.

Maalesef, bu yıl turnelerin çoğunu iptal etmemiz gerekiyor. 2019 Megacruise‘da, Megadeth bir şekilde yer alacak. Güncel bilgileri grubumuzun sitesinden alabileceksiniz.

Bu arada, Kiko, David, Dirk ve ben stüdyodayız, Distopya‘nın devamını getirmeye çalışıyoruz, ki herkesin sabırsızlandığını biliyorum. Tüm ekibim için çok müteşekkirim, ailem, doktorlar, grup üyeleri, eğitmenler ve daha fazlası. Herkesi haberdar edeceğim.

Yakında görüşürüz, –Dave Mustaine

Her ne kadar görmeyecek olsa da, bizlerin de duaları ve iyi dilekleri kendisiyle.

View this post on Instagram

I’ve been diagnosed with throat cancer. It’s clearly something to be respected and faced head on – but I’ve faced obstacles before. I’m working closely with my doctors, and we’ve mapped out a treatment plan which they feel has a 90% success rate. Treatment has already begun. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Unfortunately, this requires that we cancel most shows this year. The 2019 Megacruise will happen, and the band will be a part of it in some form. All up to date information will be at megadeth.com as we get it. Megadeth will be back on the road ASAP. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Meanwhile, Kiko, David, Dirk and I are in the studio, working on the follow up to Dystopia – which I can’t wait for everyone to hear. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ I’m so thankful for my whole team – family, doctors, band members, trainers, and more. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ I’ll keep everyone posted. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ See you soon, Dave Mustaine

A post shared by Megadeth (@megadeth) on