Noel Gallagher: “Axl Rose Ve Slash Benim Kadar İyi Olsalardı GNR’ı Birleştirmezlerdi”

0
296

İngiltere’nin sivri dilli rock starı Noel Gallagher, bu kez de Slash ve Axl Rose’a sallamakla meşgul. Her verdiği demeçte mutlaka birilerine laf sokmadan edemiyor. Bu durumu ne zaman onun haberini okusam veya yazsam fark ediyorum.

Music Feeds tarafından yapılan röportajda konuşan Noel Gallagher’a, yine her zaman olduğu gibi Oasis’in yeniden bir araya gelip gelmeyeceği soruldu. Ve yine her zaman olduğu gibi bu ihtimalin olmadığı Gallagher tarafından kesin bir dille belirtildi.

Röportajın devamında Guns N’ Roses’ın birleşmesi ile ilgili gelen bir soru üzerine gayet kendinden emin ve kısa bir cevap veren Noel Gallagher şunları söyledi:

“Yani, eğer Axl Rose, Slash veya o gruptan herhangi biri, benim kadar iyi olsalardı, Guns N’ Roses’ın birleşme olayının içinde bulunmazlardı.”

Noel Gallagher’ın geçmiş dönemde verdiği bir başka röportajda Oasis’in birleşme durumunun ancak paraları bittiği zaman gerçekleşebileceğini söylediğini biliyoruz. Demek ki bu son röportaj ile Guns N’ Roses üyelerinin para kazanmak için tekrar birleştiklerini ima eden bir noktada açıklama yaptığını düşünebiliriz.