Ozzy Osbourne Emekliliği Hakkında Konuştu: “Sabah Kalkmak İçin Bir Sebep Gerek”

0
8

Black Sabbath’ın efsane vokalisti Ozzy Osbourne, KLOS tarafından yapılan röportajda konuştu ve emeklilik hakkındaki fikirlerini açıkladı. Görünen o ki, Ozzy hiçbir zaman emekli olmayacak. İşte o açıklamalar:

“Görünüşe göre bu yaşlarda çevrede bir çok insan ölüyor. Bilirsin, İngiltere’de 65 yaşına gelindiğinde “buraya kadar, artık bittim” derler. Çalışmayı ve her ne yapıyorsa yapmayı bırakıp sadece oracıkta otururlar.

Babam da aynısını yapmıştı. 65 yaşında emekli olmuştu. Fakat yapacak bir şeyiniz olmalı. Sabah kalkmak için bir şeye ihtiyacınız olmalı. İşte olan bu, yaşamak için hiçbir sebepleri kalmıyor.

Sabah erken kalkarım ve gece yatağa erken girerim. Gece geç saatlere kalmak düşüncesi ile ilgili sorunumuz ne? Saat gece 9’da, yatağımda olmak isterim.

Evet, bir çok gün çalışıyorum. Biraz kilo aldım, yeni bir antrenör buldum ve iyi biri. Çokça kardiyo yapıyorum. Bir kürek makinem (fitness aleti olarak) var! Şunu söylemeliyim ki, bu harika.

Ozzy Osbourne’un yeni bir solo albüm için çalışmalar yaptığını biliyoruz. Hatta bu çalışmaları sürdürmek için eski gitaristi Zakk Wylde ile tekrar bir araya geldi ve konserlere çıktılar.