Ozzy Osbourne Yeni Bir Solo Albüm Yapmak İstiyor

0
130

Ozzy Osbourne’un emeklilik meselesi son günlerde gündemi yoğun bir şekilde meşgul ediyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl bir “final turnesi” duyurmuştu. Fakat sonra anlaşıldı ki, bu final turnesi aslında sadece “dünya geneli” için geçerli bir turne. Yani bu son turnenin sonrasında dünya çapınca herhangi bir turne yapmayacak ancak Amerika içerisinde konserlere devam edecek. 

Akabinde çıkan bir kaç haberde çalışmadan yapamayan bir insan olduğunu ve asla müziği bırakmak gibi bir niyetinin olmadığını söylemişti.

Zakk Wylde’ın tekrar Ozzy kadrosuna geri dönmesinin ardından yeni bir albüm beklentisi içerisine giren hatrı sayılır bir kitle var. Aslına bakarsanız Ozzy Osbourne’un direkt olarak kendi ağzından olmasa da, yeni bir albüm için çalışmalar yaptığı bilinen bir şeydi.

Rolling Stone dergisi tarafından yapılan son röportajda Ozzy direkt olarak kendisi “yeni bir albüm” yapmak istediğini dile getirdi. Haber güzel, tarih net değil. Tek yapabileceğimiz beklemek.

Bu habere Zakk Wylde – Ozzy Osbourne iş birliği ile ortaya çıkan bir parça ile veda edelim. Yakında buna benzer şeyler dinleyebiliriz.