Randy Blythe belki de metal dünyasının en talihsiz elemanlarından biri. Geçmiş dönemde adam öldürme suçundan bir süre hapis yatan Blythe`in başı beladan kurtulmuyor. Son olarak Irlanda konseri öncesi başına yine iş açan Blythe, bir grup genç tarafından feci bir şekilde dövüldü.

Yaşanan olayları Instagram hesabı üzerinden anlatan Randy Blythe, fotoğraf çekmek için dışarı çıktığını ve sebepsiz yere 5 kişi tarafından kendisine saldırı düzenlendiğini anlattı. Gençlerden kaçmak için ara sokağa giren başarılı vokalist, en sonunda kaçamayıp arkasından gelen darbe ile yere serilmiş. Olayı gören bir taksi şoförü, gençlerin üzerine arabasını sürerek kaçmalarını sağlamış.

Dirseğinde açılma olan Blynth bir kaç değerli eşyasını gençlere kaptırmış. Bu eşyaların arasında yeni satın aldığı elektrikli sigaranın da olduğu bildirildi. Gözlüğünü bile kırmışlar… Randy Blythe’e geçmiş olsun dileklerimizi yolluyoruz.

Randy Blythe’in kavgaları çok meşhur bir hal almaya devam ediyor diyebiliriz. Geçmiş dönemde Lamb of God’ın gitaristi Mark Morton ile de kavga eden Blythe feci şekilde dayak yemişti. Aşağıdan seyredebilirsiniz. Etekli hallerine dikkat…