Glam metal grubu Steel Panther şarkı sözleri ve sahne şovlarıyla gündeme geliyor. Akustik albüm öncesi plak şirketiyle isim konusu epey tartışılmıştı. Grubun gitaristi Satchel Rock Sverige’e verdiği röportajda, 2011’de yayımlanan “Balls Out” albümünden “17 Girls in a Row”un nasıl değiştirildiğini şöyle anlattı:

“Amerika’da kayıt şirketimizin isteği yönünde pek değişiklik yapmadık. Ama “17 Girls in a Raw”un orjinalini değiştirmek zorunda kalmıştık. Sözlerin aslı şöyleydi: “Spread my legs for a salad toss and I shot my load on the holy cross.”

Bu sözleri gördükten sonra plak şirketimiz; “bunu değiştirmemiz lazım, yoksa Katolik Kilisesi üstümüze gelir” diyerek karşı çıktı. Ben de “hayır değiştiremeyiz! Şarkının en sevdiğim kısmı bu!” demiştim.

Ancak daha sonra sözleri değiştirdik. Pişman olduğum tek şey bu oldu. Keşke değiştirmeseydik. Aslında çoğu insanın bize ilgi göstermediğini düşünüyorum. Beyonce ya da bir başkası memesini gösterince olay oluyor, insanlar deliriyor. Nasıl olur da bu kadar ilgi çekemeyiz?”

Steel Panther’ın Amerika turnesi 4 Mart’ta Berkeley’de başlıyor.