Volbeat’ten Michael Poulsen: “And Justice For All Albümünün Bas Gitara İhtiyacı Yok”

0
38

Volbeat’in frontman’i Michael Poulsen, CBSPhilly ile yaptığı röportajda konuştu ve Metallica’nın yeni turnesi hakkındaki düşüncelerini açıkladı. Bildiğiniz üzere Volbeat bu yaz Metallica ile birlikte turneye çıkacak.

Röportajın bir bölümünde, Metallica’nın “And Justice For All” albümü tartışılıyor. Michael bas gitar olmayışı sebebiyle eleştirilen bu albümle ilgili pozitif yorumlar yaptı.

“Bu albümü dinlediğimde “tamam, bu adamlar gerçekten mükemmel” diye düşündüm, çünkü Kill Em All ve Ride The Lightning’i dinlediğimde “bu harika ve sert” dedim. Daha sonra Master Of Puppets’ı dinlediğimde farklı şeyler oldu. Tamamen aynı grup karşımdaydı ama sound’un daha progresif ve melodik olduğunu duyabiliyordunuz.

Ama büyük bir Metallica fanı olmamı sağlayan albüm And Justice For All’dur. And Justice For All’u gerçekten seven Metallica fanlarından biriyim.

Bu albümde bas gitar olmasına gerek yok ve albümü tümüyle seviyorum. Bence Jason Newsted harika bir bas gitarist. O herife büyük saygı duyuyorum, fakat benim kulağıma göre bu albümün basa ihtiyacı yok. “

Justice albümünün bas gitar eklenmiş versiyonları Youtube’ta var. Açıp dinlediğiniz zaman göreceksiniz ki, gerçekten bu albüme bas gitar yakışmıyor.