Bu rehberi aslında birkaç gün önceden vermemiz lazımdı ancak Lemmy`nin ani ölümü ve Guns N` Roses dedikoduları gündemi meşgul etti. Bu haberlerinden arasında rehberi verseydik pek yararlı olmazdı. Evde oturup akşam için plan yapıyorsanız, aşağıdaki etkinlikler size yardımcı olabilir:

Beyrut Performance Yılbaşı Partisi:

Gece boyunca 2 ayrı alternatif rock grubu sahne alacak. Etkinlik oturma sistemli olduğu için sadece 300 kişi içeriye alınıyor.

Bilet fiyatı: 504 TL – 672 TL

Jolly Joker Pub Yılbaşı Partisi (Antalya):

DokuzVolt ve Gri Band canlı müzik ile gelenleri karşılayacak. Gece boyunca da DJ performansı olacak.

Bilet fiyatı: 56.50 TL

Jolly Joker İstanbul Yılbaşı Özel

Yeni Türkü sevilen parçalarını Jolly Joker`a gelenlere çalacak.

Bilet fiyatı: 56.50 TL

Dinamik Grup KadıköySahne`de:

Yeni yılı Kadıköy`de karşılamak isteyenler için Luxus orada olacak. Konser saati ise 22:30.

Bilet fiyatı: 56 TL

Radyo Eksen Partisi:

Klasikleşen Radyo Eksen Partisi yılbaşında da Roxy`de devam ediyor. Parti hakkında detaylı bilgi bulunmuyor. Geçmiş etkinliklerin çoğunda DJ`ler sahne almış.

Bilet fiyatı: 56 TL

Hard Rock Cafe Yılbaşı Partisi:

20:00 – 21:30 arası akustik sahne var. 21:45 – 23:15 arasında da yüksek sesli rock parçaları canlı çalınacak. Rock camiasının yakından tanıdığı Nikki Wild 23:45`ten 04:00`e kadar eğlenceyi devam ettirecek.

Geceye özel ikramlar olacağı için rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Dorock XL Yılbaşı Partisi:

Yeni yıla Dorock XL`da girmek isteyenleri Sattas ve Velvet bekliyor olacak. Sattas 22:00`de, Velvet 00:30`da konsere başlayacak.

Biletler Dorock XL gişelerinde ve Biletix`te: 33 TL

Dorock Bar Taksim:

Çıngar ve Yusuf Uğurer, Taksim`deki metalcileri Dorock Bar`a bekliyor. Canlı müzik dışında gecenin ilerleyen saatlerinde hediye dağıtılacak. 1 şişe Jack Daniels, 2 şişe Sex on the Beach, 1 şişe fındık votka, 3 Dorock tişörtü, 4 Dorock kupası çekilişine bardan alacağınız fişlerle katılabiliyorsunuz.

Giriş ücretsiz.

Oldies But Goldies Yılbaşı Partisi:

Bir Babylon klasiği olan Oldies But Goldies, Babylon Bomonti`de müzikseverleri ağırlayacak. Murat Abbas ve Murat Beşer`in kontrolünde olacak olan DJ kabininden, The Cure, Madonna, Duran Duran, ABBA, Michael Jackson gibi isimler çalınacak.

Bilet fiyatı: Biletix`te etkinlik sayfası var fakat bilet ücreti yazmıyor.

Shaft Yılbaşı Kutlamaları:

Göksenin ve Acil Servis Shaft sahnesinde sınırsız eğlence için hazırlıklarına başladı. Katılım sağlayanlarla yapılacak sürpriz çekilişler de heyecanı artıracak.

Bilet fiyat: 50 TL (1 yerli içki dahil)

2016 hepimize sağlık, mutluluk getirsin. Mutlu yıllar!