A Perfect Circle Konserinde Selfie Çekti, Dışarı Atıldı!

0
180

Bildiğiniz üzere konserlerde bütün performansın kayıt altına alınması yasak. Bazı festivallere görüş açısını engellememesi için selfie çubuğu ile giriş de yasak. Fotoğraf ve video çekimleri bazen olaylara neden olabiliyor. Bunlardan bir tanesi A Perfect Circle konserinde yaşandı.

Radyo sunucusu Theresa RockFace selfie çektiği için apar topar dışarı atıldı. The Buzz’a açıklama yapan Theresa yaşadıklarını şöyle anlattı:

“Dün gece A Perfect Circle konserinden atıldım! Yalan söylemiyorum! Çok çirkin bir davranıştı. Grup sahnedeyken çevremdeki insanlarla selfie çektim. Yanlışlıkla kameranın flash’ı patladı. Maynard James Keenan’ın korumaları hemen yanıma geldi.

Birçok hayran en sevdiği şarkıyı kaydeder ve fotoğraf çekilir. Kim yapmaz ki? A Perfect Circle Tool ile beraber en sevdiğim gruplardan. Konserde sosyal medyaya canlı yayın yapanlar da vardı. Ama flash patladığı için telefonum alındı ve uyarı verilmeden polis eşliğinde dışarı çıkarıldım. Sanki cinayet işlemişim gibi davrandılar. Sadece taksiye binip gitmemi söylediler. Ben sadece bir tane selfie çekmiştim.”

Theresa RockFace’in selfie’si: