AC/DC’nin Yeni Albümü Hard Rock Cafe İstanbul’da Kutlanacak

0
48

Simgeleşmiş İstiklal Caddesi’ne ve İstanbul’un göbeğindeki Canlı Müzik merkezine yakın konumu ve ayrıca restoran alanları, üst düzey teknoloji ve tasarım özellikleriyle de eksiksiz olan Hard Rock Cafe Istanbul, her hafta gerekleştirdiği canlı müzik konserleri ve albüm kutlamaları ile İstanbullulara unutulmaz eğlenceler yaşatmaya devam ediyor.

AC/DC albümü “Rock or Bust”ın 4 Aralık’ta 22:00’da Hard Rock Cafe Istanbul’da gerçekleşecek kutlaması ile birçok rock sever bir araya gelerek hem yepyeni albümü hem de 4×4 grubundan unutulmaz AC/DC şarkılarını dinleyebilecekler. Hard Rock Cafe Istanbul’un tüm konserleri gibi ücretsiz gerçekleşecek olan bu kutlamayı kaçırmayın!

AC/DC – “Rock or Bust”

Efsanevi grup AC/DC “Rock or Bust” adlı yeni Sony Music etiketiyle yayınlanıyor. Grubun 6 yıl aradan sonra yayınladığı ilk albüm olacak olan “Rock or Bust”ta 11 yeni şarkı yer alacak. 2014 baharında; Vancouver, BC’deki Warehouse Studio’da kaydedilen “Rock or Bust” albümünde grup bir kez daha Brendan O’Brien ve Mike Fraser ile çalıştı.

Rock or Bust grubun 41 yıllık müzikal kariyerindeki kurucu üye Malcom Young’ın yer almayacağı ilk albüm olarak dikkat çekiyor. 2014 yılının ilk aylarında yayınlanan resmi bir bültenle Malcom Young’ın rahatsızlığından ötürü grup çalışmalarına ara verdiği açıklanmıştı. Müzisyenin devam eden sağlık durumu nedeniyle grup çalışmalarına geri dönemeyeceği netleşti.

2015 yılında dünya turnesine çıkacak olan AC/DC’ye; kurucu üyeler Angus ve Malcom Young’ın yeğeni ve “Rock or Bust” albümünde de gitar çalan Stevie Young eşlik edecek.

AC/DC Gecesi - Hard Rock Cafe İstanbul