Grubun yeni albümü Stuck, 2014 yılında duyurulmuştu fakat, grup fazla üretici olamayınca albüm 2015`e sarktı. Twitter`dan yapılan resmi açıklamaya göre grup birkaç projeye imza atacak.

Adelitas Way, 5 Şubat`ta yeni single çıkaracak. Daha sonra Mart ayında 5 şarkıdan oluşan EP`yi piyasaya sürecek. Stuck isimli albüm de yaz aylarında raflarda olacak.

Adelitas Way, şarkı üretirken bir yandan da konserlere devam ediyor. Şubat ayında SnoCore Konser Turu`nda Flyleaf, Fit for Rivals ve Framing Hanley ile aynı sahneyi paylaşacak. Frontmen Rick DeJesus SnoCore hakkında şunları söyledi:

Flyleaf ile SnoCore`un bir parçası olacağımız heyecan verici. Bu konser turu kış aylarında gidilebilecek en enerjik ve en eğlenceli festival. Kimsenin kaçırmaması gerek. Turumuz 3 Şubat`ta Kuzey Karolina`da başlıyor.

Stuck albümünden Dog on a Leash, Save the World ve Drive isimli parçalar yayınlanmıştı. Şubat`taki single`ın ve EP`de yer alacak parçaların isimleri, kalıpları henüz belli değil. Adelistas Way hayranları için 2015 güzel geçecek diyebiliriz.