Bildiğiniz üzere Aerosmith’in Amerika turnesinde gruba Slash eşlik ediyor. Geçtiğimiz günlerde grup Whisky A Go Go isimli etkinlikte sahne aldı ve bu performansın tamamı Youtube’a eklenmiş. Her şey güzel görünüyor fakat bir parçada çok komik görüntüler ortaya çıktı.

Guns N’ Roses’ın ikon parçalarından biri olan Welcome to the Jungle’ı coverlamaya kalkan Aerosmith’te, introyu Joe Perry çalmaya kalkınca çok rezil görüntüler ortaya çıktı. Parçanın introsunun yaratıcısı sahnedeyken, Joe Perry’nin neden böyle bir işe kalkıştığı ise bilinmiyor. Saçma sapan bir introdan sonra apar topar Steven Tyler şarkıya giriyor. Ve burada daha da garip bir durum ortaya çıkıyor, zira Tyler’ın söylediği sözler atmasyon. Evet. Metal Sucks, parçanın orjinal sözlerini ve Steven Tyler’ın söylediği şeklini hazırlamış. Buyrun:

Orijinal Sözler: 

Welcome to the jungle
We’ve got fun ‘n’ games
We got everything you want
Honey, we know the names

Steven Tyler:

Welcome to the jungle
Gunnasendee-ee
Whatchugottofeeluhmove
But you wanna go back with me

Bu rezil görüntüler neyse ki çok fazla sürmüyor. Trafik konusunda grup üyelerinde hiçbir bilinç olmadığı fark edilince, çok geçmeden şarkıyı bitiriyorlar. Slash’in şaşkınlığı görülmeye değer. Konserin tamamı aşağıda yer alıyor. Bahsini ettiğimiz kısım 28:50’de başlıyor. Buraya tıklayarak o kısımdan itibaren olanları izleyebilirsiniz. Dikkatle izleyin.