Alice Cooper’ın Cover Albümü 2015’e Kaldı

0
71

2012 yazından beri Alice Cooper’ın cover albüm çıkaracağından bahsediliyordu. Alice Cooper geçen yaz albümün neredeyse bittiğini söylemişti. Şimdi ise hayranlarına 2015e kadar bir şey duyamayacaklarını söylüyor.

Albümün neredeyse tamamlandığını yineleyen Cooper:

“Yine de önümüzdeki seneye kadar ışığı göreceğini zannetmiyorum. Çünkü Motley Crue 72 günlük ile turumuz olacak ve o zaman zarfı içinde albüm için ayıracak zamanım olmayacak.”

Cooper, daha önceki zamanlarda konserlerde çalması mümkün olabilecek bir kaç şarkıyı duyurmuştu. The Doors’tan Break On Through, The Beatles’dan Revoluiton, Jimi Hendrix’ten Foxey Lady ve The Who’dan My Generation bu şarkılardandı.

“Bir kaç şarkı koymak, bütün o ölü ayyaş arkadaşlarıma ne yapacak ki? –beraber içtiğim ölü arkadaşlarım.” diyor Alice Cooper.

“Jim Morrison ve ben eskiden içerdik. Jimi Hendrix ve ben eskiden içerdik. The Small Faces, T.Rex, Harry Nilson – hepsi benim dostlarımdı. Ben de düşündüm ki ‘Hadi bir albüm yapalım. İçki kulübümüz, Hollywood Vampires, ile ilgili.’ Dinleyebileceğiniz pek çok şarkı var.”