AC/DC son albümü Rock or Bust`ın kaydederken Malcolm Young sağlık sorunları nedeniyle gruptan ayrılmıştı. Sonrasında ise Brian Johnson doktorların tavsiyesi üzerine AC/DC ile sahneye çıkmayı bıraktı. Cliff Williams son röportajında bu turneden sonra emekli olmayı düşündüğünü söyledi. AC/DC`de yaşanan olaylar grubun geleceğini nasıl etkileyecek merak ediliyor.

Angus Young Rolling Stone`a konuştu ve geleceğe yönelik açıklamalar yaptı:

Malcolm her zaman savaşçı biriydi. Benim de zor zamanlarım oldu ve yanıma gelip motive ederdi. “Biraz çalışman lazım, otur ve şarkı yaz”derdi. Bu işin başından beri birlikteydik. Malcolm ile şu an iletişim kurmak zor. Bir gün geri dönecek mi emin değilim. Ama herkesin onu özlediğini biliyorum.

Axl Rose rock and roll karakteri. Vokali Bon Scott`a çok yakın. Ses aralığı geniş. Brian Johnson`a göre Bon Scott parçalarını daha iyi söylüyor. Cliff Williams Rock or Bust turnesine çıkmadan önce kafasına bir şeyler koymuştu. Büyük ihtimalle Cliff`in son turnesi oluyor.

Şimdi turneyi bitirmeye odaklandık. Bittiği zaman nasıl hissedeceğimi kimse bilemez. Malcolm ve Bon varken her zaman bir fikrimiz olurdu. Yapılacak işler bitmezdi, programlarımız yoğun geçerdi. Müzik yapmazsak aç kalırdık. AC/DC`nin devam etmesini isterim. Bu benim almam gereken bir sorumluluk gibi.

Rock or Bust turnesi 27 Ağustos`ta devam edecek.