Arch Enemy’den Yeni Klip: “No More Regrets”

0
78

Yeni vokalist Alissa White-Gluz ve gitarist Nick Cordle’ın grupla ilk albümü olan War Eternal’dan daha önce bir klip ve bir lyric-videosu yayınlanmıştı. Şimdi ise başka bir klip daha yayınlandı: No More Regrets.

Loudwire Nights ile yaptığı röportajda Alissa White-Gluz’a gruba hala menajerlik yapan Angela Gossow’un etkisi sorulmuştu:

O gerçekten de grup için ne gerekliyse biliyor. Grubu, eskiden grubun içinde olan bir kişiden daha iyi kim yönetebilir ki? Buradaydı, işini hakkıyla yaptı, turladı. Ek olarak çok uzun süredir grubun menajerliğini yapıyor. Bu harika bir durum. Angela, benimle ve grupla beraber hala çok çalışıyor. Çünkü onda, diğer menajerlerde olduğundan daha fazla bilgelik var.

Arch Enemy şu anda Avrupa turunda ve tarihleri dopdolu. Avrupa’da yaz festivallerinde çalacaklar, Eylül’de İskandinavya ve Rusya’da tur yapacaklar, Kasım’da Japonya’da Loudpark Festival’de çalacaklar, daha sonra ise Kasım’ın sonlarında ve Aralık’ta yeniden Avrupa turu yapacaklar. Kuzey Amerika tur tarihlerinin ise çok yakında açıklanması bekleniyor.

Grubun yayınladığı klibi aşağıdan dinleyebilirsiniz: