Axl Rose`un AC/DC kadrosuna dahil olması genel olarak rock ve metal çevreleri tarafından olumlu karşılanmıştı. Ancak bu durumu kabullenemeyen büyük AC/DC fanlarının da var olduğunu elbette gözlemliyoruz. Bu durum Belçika’da bir hayli yoğun bir şekilde yaşanıyor.

AC/DC’nin turne takvimi açıklandığı zaman bir çok yerde biletler çok kısa bir süre içerisinde tükendi. Brian Johnson’ın vokalist olarak yer aldığı dönemde satılmış biletler, şimdilerde gruba büyük bir sorun teşkil etmeye başladı. Belçika’da 7000 kişi Brian Johnson için bileti aldıklarını ve Axl Rose’u dinlemek istemediklerini öne sürerek biletlerini iade ettiler. 16 Mayıs tarihinde yapılacak olan konser için iade edilen biletlerin sayısının artması bekleniyor.

Öte yandan henüz resmi olarak duyurulmasa da bir çok şehir ve konser için benzer durumların yaşandığı konuşulmakta. Geri iade edilen biletler büyük ihtimal yeni alıcılar bulacaktır ancak yaşanan bu olay AC/DC ve Axl Rose açısından pek olumlu bir izlenim yaratacağa benzemiyor.