Black Sabbath`ın vokalistleri denince Ozzy Osbourne ve Ronnie James Dio öne çıkıyor. Ancak gruba vokalistlik yapmış çok isim var. Bunlardan biri de Tony Martin. Black Sabbath`a 1987`de giren Martin 5 albüm kaydında bulundu.

Black Sabbath`ın ilk albümleri hem CD hem de plak olarak yeniden basılıp dağıtılıyor. Tony Iommi, Tony Martin ile kaydettikleri albümlerin de aynı şekilde yeniden düzenlenip baskıya girmesini istiyor. The Music röportajına yansıyanlar şöyle:

Black Sabbath`ın şu anki vokalisti Ozzy olduğu için onun olduğu albümleri yeniden bastık. Ben, Tony Martin ile kaydettiğimiz albümleri de yeniden basmak istiyorum. Hatta Martin ile yeni Black Sabbath parçaları kaydetmeyi umuyorum. Cross Purposes ve Forbidden güzel albümlerdi.

Röportajda söylenmeyen ama çokça konuşulan başka bir husus var. Black Sabbath`ın veda turnesi bittiğinde grubun yayımlamadığı canlı kayıtlar, demolar, popüler parçaların değişik versiyonları birleştirilip satışa çıkacağı yönünde söylentiler var.

Eğer Black Sabbath Tony Martin ile yeni kayıt yaparsa, bu durum grubun vedasını da erteleyebilir. Tony Martin`den şimdilik bir karşılık gelmedi.