‘IV’ 28 Ekim’de Amerika’da, 27 Ekim’de Avrupa’da satışa çıkacak. Bu tarihlere kadar ön sipariş verip albüme sahip olabilirsiniz. Ön sipariş seçenekleri oldukça fazla. Albüme sahip olmanın yanı sıra BVB ile etkileşimde olabilmek mümkün. Seçenekler şöyle;

BVB IV Album Download: Albümü internetten indirebiliyorsunuz. Albümle bir güncelleme olduğunda, albümü indirdiğiniz link kendini otomatik güncelleyecek.

Personalized Voicemail Message: Telefonunuza BVB üyelerinden istediğiniz birinin ses kaydı gönderiliyor ve telefonu açamazsanız ses devreye giriyor. BVB’den seçtiğiniz kişi; ‘Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor, lütfen daha sonra tekrar arayınız’ diyor.

Signed Set List: BVB’nin konser turundan rastgele imzalı setlist gönderiliyor.

Name in Album Credits: Bu seçenekle albümü alırsanız, albümün içindeki kitapçıkta teşekkür edilen kısımda isminiz geçecek.

Twitter Shout Out: BVB’nin resmi Twitter hesabı sizi takibe alıyor.

Signed New Album: BVB üyelerinin hepsinin imzasının bulunduğu albüm gönderiliyor. Bu seçenekte ekstradan grubun otobiyografisi var.

Signed 12” Vinly: İmzalı plak ve grubun posteri mevcut.

Handwritten Lyric Sheet: Andy seçtiğiniz bir şarkının sözlerini el yazısıyla yazacak. (Yeni albüm dahil.)

Personalized Video Message: Seçtiğiniz bir üye sizin için kısa bir video çekecek.

Show Ticket + Photo Pass + Interview: Eğer bu seçenekle albümü alırsanız, gideceğiniz her hangi bir BVB konserinde, kendileriyle fotoğraf çekilme ve röportaj yapma hakkınız olacak.

Original Artwork: Seçtiğiniz bir üyenin tablosu gönderiliyor.

Guest List For Life: Hayatınız boyunca bütün BVB konserlerinde kulise giriş, meet and greet, röportaj yapma, fotoğraf çekilme hakkınız oluyor. Bu hak sınırsız. Özel bilet sayesinde her konseri sahne önünden izleyebileceksiniz. (En öndeki bariyerlere tutunmak garanti.)

Ön sipariş için tıklayınız.