Bu sene 5 günlük organize edilen Zeytinli Rock Festivali, Türkiye`nin en büyük kadrosunu topladı. Keşif sahnesiyle daha da büyüyen kadro unutulmaz günler yaşatacak. 2016`nın en büyük festivallerinden olan Zeytinli Rock Festivali izlediği bilet fiyatı politikasıyla da herkesi mutlu ediyor. Yiyecek içecek fiyat tablosu festival yönetiminin son kıyağı oldu.

Kadroda rock, metal ve alternatif isimlerin yanında rap müziğin tek temsilcisi Ceza göze çarpıyor. Dolayısıyla rock festivalinde rap sanatçısının yer alması büyük tepki çekti. Son günde sahne alacak Ceza`nın yerine rock grubu tercih edilerek o günün daha sert geçmesi istendi ancak kadroda değişiklik yapılmadı.

Ceza, Twitter üzerinden Zeytinli Rock Festivali`ni sahiplenerek kendisi hakkında olumsuz düşünenlerin fikrini değiştirmesini sağladı. Orkestrasıyla Zeytinli`de sahne alacak sanatçı şunları paylaştı:

Ceza son albümü Suspus`u geçen sene yayımlamıştı. Zeytinli Rock Festivali`ndeki setlist`te Suspus`un yanı sıra eski albümlerden de parçalar olacak.