Bu yılın en önemli olaylarından biri olarak kabul edebileceğimiz transfer hikayesi farklı bir boyuta doğru yol almaya devam ediyor. Chris Adler`ın bonservisini elinde bulunduran Lamb of God, başarılı davulcuyu kiralık olarak Megadeth’e göndermişti. Eheh. Evet, Adler’ın yalnızca albüm kayıtlarında yer alacağı bildirilmişti fakat durum şu an farklı bir hal aldı diyebiliriz.

Chris Adler dün yaptığı açıklamada 18 Temmuz 2015 tarihinde Festival d’été de Québec’te Megadeth ile birlikte sahne alacağını bildirdi. Böylece Adler’ın yalnızca albüm kayıtlarında yer alacağına dair düşen bilgiler gerçekliğini yitirmiş oldu. İlerleyen dönemde Lamb of God’ın konser takvimi ile olacak herhangi bir çakışma durumunda neler olacağını çok merak ediyoruz.

Öte yandan göz ardı ettiğimiz başka bir konu daha var. Bildiğiniz üzere Exodus’un beyni Gary Holt, Slayer’ın daimi üyesi olarak gruba dahil olmuştu. Bu transferin ardından Exodus ile albüm çıkartıp, bir de turneye çıkan Holt, her iki grubu da idare etmeyi başarmıştı ve halen de bu düzende devam etmekte. Benzer bir durum Chris Adler için de geçerli olacaktır diye tahmin ediyoruz.

Just Announced! Megadeth to perform July 18 at Festival d’été de Québec and I’ll be behind the kit!

Posted by Chris Adler on 2 Haziran 2015 Salı