Civil War`un Vokalisti Patrik Johansson Gruptan Ayrıldı!

0
92

Eşsiz sesiyle Civil War`a hayat veren Patrik Johansson beklenmedik şekilde grubu bıraktı. Rikard Sunden, Daniel Myhr ve Daniel Mullback`in ortak basın bildirisi şu şekilde oldu:

Muhtemelen bazılarınızın fark etmiş olduğu gibi, vokalistimiz Patrik birdenbire haber vermeksizin gruptan ayrıldı. Hepimiz için büyük bir sürpriz oldu. Hemen toplantı yaptık ve Civil War`un devam edeceğine karar verdik. Festivaller ve konserler planlandığı gibi gerçekleşecek. Şimdi biraz tatil yapıyoruz. Daha sonra yeni vokalist arayışlarına başlayacağız.

Patrik Johansson`un kişisel açıklaması ise şöyle:

Yanlış anlaşılmamak için bunları yazıyorum. Civil War`dan ayrıldım. Onların daha fazla konser vermeye ihtiyacı var. Ailemden bu kadar uzun süre ayrı kalacak bir erkek değilim. Civil War`a en iyi şarkılarımı verdim. Hayatımın beş yılını bu grup için çalışarak geçirdim. Onları seviyorum fakat her şeyin sonu var.
 
Umarım yeni vokalist bulurlar ve mirasımı taşıyarak yola devam ederler. Eğer bulamazlarsa onlara yardımcı olurum. Belki ara sıra konserlere bile çıkabilirim. Şimdi Astral Doors ve Lion`s Share`e odaklanacağım.

Civil War`un üçüncü stüdyo albümü The last Full Measure, 4 Kasım 2016`da Napalm Records katkılarıyla yayımlanmıştı. Grubun hit parçalarından Bay of Pigs`i aşağıdan dinleyebilirsiniz.