Çocukların Slipknot Yorumu Övgü Topluyor: Klipte Slayer ve Pantera`ya Göndermeler Var

0
56

The O`Keefe Foundation enstrüman çalan yetenekli çocukları bir araya getiriyor ve müzik yaptırıyor. Bu çocuklar en çok metal çalmayı seviyor. Iron Maiden ve Tool`dan cover videoları var. Son kayıt Slipknot`tan Duality oldu. Küçük rocker`lar parçayı farklı yorumlamış.

Klip ise muhteşem. Klip, çocukların annesini göstererek başlıyor. Dışarı çıkmaya hazırlanan anne, çocukların uslu durmasını istiyor ve ekliyor “Unutmayın, Slipknot yok”. Anne başına gelecekleri biliyor ki bu hatırlatmayı yapıyor. Ama ne fayda! Anne ayrılır ayrılmaz orkestra Slipknot çalmaya başlıyor. Çevredeki metal tayfası da eve akın akın geliyor. Bu anlarda çevreye tam bir kaos ortamı hakim oluyor. Sokak tabelasında da Pantera ve Slayer yazması güzel bir detay olarak gözümüze çarpıyor.

Klibin sonlarına doğru anneyi eve dönerken görüyoruz. Evin girişinde “yaratmadığını öldüremezsin” yazısıyla karşılaşıyor. Kapının önünde de kendinden geçmiş bir adam var. Çocukların yanına gidip “yine mi Slipknot?” dedikten sonra klip bitiyor.