Geçtiğimiz günlerde Kanye West ile ilgili açıklamalarıyla gündeme oturan Corey Taylor, bu kez Guns N` Roses vokalisti Axl Rose ile ilgili çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Corey Taylor’ın Opie Radio’ya verdiği röportajda konu Guns N Roses’a geldi.

Slipknot ve Guns N’ Roses’ın bir kaç yıl önce birlikte Avrupa turnesine çıktığı hatırlatılarak, Taylor’ın düşünceleri soruldu. Kendisinin yanıtı ise bir hayli ilginç oldu. Axl Rose’un seyiriciyi 3 saat kadar bekleterek, sahneye geç çıktığından yakınan Taylor, Axl’ın tam bir dallama olduğunu söyledi. 

Bu konuda pek de haksız sayılmaz. Benzer bir durum Guns N’ Roses’ın Metallica ile sahne aldığı bir etkinlikte yaşanmıştı. Metallica’nın ardından sahneye çıkacak olan Guns N’ Roses, Axl’ın keyfi bir gerekçesinden ötürü sahneye çıkmayı reddedip, binlerce kişiyi hüsrana uğratmıştı. Bu olay üzerine o dönemde konser alanında büyük bir arbede yaşanmıştı. Hatta konuyla ilgili konuşan Metallica üyeleri, bu olaylar yaşanırken Axl’ın hiçbir şey olmamış gibi şarabını içmeye devam ettiğinden söz etmişlerdi. 

Axl gerçekten tam bir dallama. Slash’i gruptan atan bir adamın dallama olmama ihtimali var mı ki?