Stone Sour ve Slipknot vokalisti Corey Taylor, tüm rock ve metal camiasının sevdiği bir ve saygı duyduğu bir vokalist. The Therapist isimli programa konuk olan başarılı vokalist, psikolog Dr. Siri Sat Sam Singh’a çocukluk yıllarında başından geçen korkunç bir olayı anlattı.

10 yaşındayken komşusu tarafından tecavüze uğradığını anlatan Taylor, bu olayı anlatırken göz yaşları içerisinde kalıyor. O anları ve yaşadıklarını şu şekilde anlatmış:

“Bizim muhitteki bir kişi tarafından 10 yaşındayken tecavüze uğradım. Uzunca bir süre bunu kimseye söyleyemedim çünkü beni bana ve anneme zarar vermek ile tehdit ediyordu.

Bu olayı yaşadığımız sırada, çok fazla taşınıyorduk ve görünen o ki ben çok hızlı bir şekilde arkadaş ediniyordum. Takılabileceğim yalnızca tek bir kişi vardı, onunla oynuyordum ve 16 yaşında bir çocuktu.

Beni müzik yapmak için evine çağırıyordu ve başka bir gün başıma bu olay geldi ve bunu kimseye söylemedim çünkü beni ve annemi yaralamakla tehdit ediyordu. Bir gün evini yaktı ve bir gecede ortadan kayboldu. Manyak bir olaydı.”

Söylenecek çok fazla bir şey yok. Ne denebilir ki? Dünyanın her tarafında, en medeni ülkelerde bile olsanız bu tarz varlıklar ile aynı dünyada yaşıyor olduğumuz gerçeği bir türlü değişmiyor.

Röportaj videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz ancak gördüğüm kadarıyla bizim ülkeye açmamışlar. O yüzden VPN kullanmanız gerekebilir.