Corey Taylor Yüreklere Su Serpti: “Slipknot`tan Ayrılmıyorum”

0
50

Someone Who Isn`t Me adlı podcast programında kendisine turlamaktan yorulup yorulmadığı sorulduğunda şu cevabı vermişti:

Çok daha önce sorsaydınız eğer hayır derdim. Ama şu sıra yoruluyorum biraz. Kırk iki yaşındayım. Artık genç değilim. Gerçekten yoruldum aslında. Slipknot yılına göre altmış yaşındayım. Emekli olur muyum bilmiyorum. Bir gün muhtemelen gruptan ayrılırım. O müzik, o enerjiden dolayı ellili yaşlarıma geldiğimde devam edip edemeyeceğimi bilmiyorum. Ve asla grubun onları fiziksel olarak engellediğini düşünmesini istemem. Ama bu tabii ki müzikten tümden çekilmek anlamına gelmez, sadece Slipknot’tan çekilmek anlamına gelir.

Bu sözler parça parça alıntılanarak bazı internet sitelerinde yayınlandıktan sonra Taylor, Twitter hesabından bu sözlerine açıklık getirdi:

SLIPKNOT’TAN AYRILDIĞIM FALAN YOK! Röportajları adam gibi okuyun. Bütün olarak okuyun. İşte kopyala-yapıştır muhabbetini bu yüzden sevmiyorum.

“Someone Who Isn’t Me” ropörtajında ayrıca grubun ileriki zamanlarda nasıl evrimleşeceği ile ilgili bilgiler de verdi. Şunları söyledi:

Yine evrimleşmek durumundayız. Çünkü biz her albümle evrimleşiriz. İlerde daha az delilik ve daha fazla yaratıcılık ile karşınıza çıkabiliriz.

Slipknot, bir sonraki albümün iki bölümlü albüm olacağını işaret etti. Grubun son çalışması “.5: The Gray Chapter” 2014 sonlarında çıkmıştı ve grubun Paul Gray’in ölümünden ve Joey Jordison’ın çıkışından sonraki ilk çalışmasıydı.

Taylor’ın 2017 odağı ise Stone Sour olacak. Zira 14 yeni şarkı yazılmış ve demo olarak kaydedilmiş durumda.