Corey Taylor Twitter`da 1,500 kişiyi takip ediyor ve 400,000 civarı hesap tarafından takip ediliyor. Loudwire, Corey Taylor’ın takip ettiği hesapları değerlendirdi ve çoğunluğun haberi olmadığı 10 bilgiyi topladı.

Sıkı Slipknot ve Stone Sour hayranları belki aşağıdaki maddelerden bazılarını biliyordur:

10. Güreşçileri Takip Ediyor

Corey Taylor güreş sporunu seviyor. Daniel Bryan, Mike Foley, Sting, Paige, Emma, Becky Lynch, Kevin Owens takip ettiği güreşçi hesaplarından bir kısmı.

9. Rap Müziğe İlgisi Var

Metal gruplarından vokalistlik yapan Taylor`ın geniş müzik yelpazesi var. Busta Ryhmes, Eminem ve Ice-T`nin parçalarını dinliyor.

8. Melissa Joan Hart ile İyi Arkadaş

Rock ve metal müzisyenlerinin Melissa Joan Hart`a özel bir ilgisi var. Dave Mustaine`in Twitter listesinde de yer alıyordu. 

7. Pee-Wee Harman Hayranı

1980`lerde Amerika`da dizi ve film sektörünün göz bebeği olan Pee-Wee, halk arasında sevilen bir seri.

6. Diğer Corey Taylor`ları Takip Ediyor!

Corey Taylor kendi adını taşıyan diğer kişileri, onları kendisini takip etmese bile takip ediyor.

5. Monty Python`u Seviyor

Monty Python, Britanyalı bir komedi grubu. 1969-1974 arasında 45 bölümlük Monty Python`s Flying Circus adlı dizi yayımladılar. Dizinin adı Python programlama dilinin ismi oldu.

4. Denver Broncos Taraftarı

Corey Taylor turuncu ve mavi renklere gönülden bağlı. Amerikan Ulusal Futbol Ligi takımlarından Denver`ın tribünlerinde Corey`i görmek mümkün.

3. Nihilizme Yakın Duruyor

Corey Taylor felsefe görüşlerine hakim ve Nietzsche`ye yakın duruyor. Bazen Nietzsche`den sözler paylaşıyor. Bunun, Slipknot`ın müziğine etkisi olduğu da düşünülüyor.

2. Pop Müzik Yapan Pink`i Takip Ediyor

Corey Taylor`ın pop müzikle ilgili sert açıklamaları var. Pop müziğin tembellerin işi olduğunu sürekli tekrar eder. Ancak sosyal medyada popçu hesaplarıyla etkileşime giriyor.

1. Slipknot ve Stone Sour Hayranlarını Takip Ediyor!

Corey Taylor`ın takip ettiği hesap sayısı diğer müzisyenlere göre fazla olmasının nedeni bu maddeden kaynaklanıyor.