Megadeth, Pledge Music sayesinde albüm yapım sürecinde neler olduğunu hayranlarına hızlı bir şekilde aktarmayı başardı. Gelişmeler paylaşılmaya devam ediyor. Dave Mustaine, Guitar World ile yaptığı röportajda Chris Broderick ve Kiko Loureiro`yu anlattı:

Chris ile uyumum iyiydi fakat hiçbir zaman beklediğim gibi olamadık. Uzun yıllar birlikte çalıştık, konserlere çıktık, albüm yaptık. Sadece, benim beklentilerimi karşılayamadı. Kiko`yu yıllardır tanıyorum. Aynı ortamlarda bulunduk, ortak arkadaşlarımız var. Kiko`nun Megadeth`te olması beni çok memnun etti. Çok iyi anlaşıyoruz, yardımlaşıyoruz, fikirlerimizi paylaşıyoruz. Kiko`yla kimyamız uyuşuyor.

Dave Mustaine, Golden God Award konuşmasında şunları söylemişti:

Başımı derde sokmamak için kendime bir liste yaptım. Söylemeyeceğim şeylerin listesi şu: Metallica`yı, Rust In Peace kadrosunu ve Obama`yı küçümseme. Söylenecek çok şey var ama susacağım. Universal`a, 5B`ye , Megadeth yönetimine, Alex Milas`a ve Chris Ingham`a teşekkür ederim. Özellikle beni bu ödüle layık gören sizlere teşekkür ediyorum. Tanrı hepinizi korusun.

Megadeth`in fan sayfası Cyber Army, en son Chris Adler`i canlı sohbet odasında ağırladı.