Dedikodu: AC/DC’nin Yeni Albümünde Axl Rose Vokalist Olacak

0
230

AC/DC’yle ilgili yeni ve heyecan verici gelişmeler var. 2016’nın Mart ayında Brian Johnson’ın gruptan ayrılmasının ardından Guns N’ Roses vokalisti Axl Rose grubun mevcut turnesinde vokalist olarak kadroya dahil olmuştu. Görünen o ki bu katılım, yeni bir stüdyo albümü ile taçlandırılacak.

AC/DC’ye yakınlığı ile bilinen gazeteci Murray Engleheart yaptığı paylaşıma göre AC/DC yeni bir stüdyo albümü için çalışmalar yapıyor. Grubun yeni albümünde Axl Rose vokalist olarak yer alacak ve hatta devamında yapılacak turnelerde de Axl grupla birlikte sahne alacak.

Brian Johnson duyma problemi sebebiyle gruptan ayrılmıştı. Hastalığını tamamen atlatan Johnson, Ağustos 2017’de Muse ile birlikte sahneye çıkıp Back In Black söylemişti. Görünen o ki Malcolm, Brian’ı tamamen kafasından çıkartmış durumda.

Johnson’ın geçtiğimiz hafta The Sunday Times’a verdiği röportajda AC/DC’yle ilgili özlem dolu ifadelerini okumuştuk. Bir geri dönüş çağrısı olursa koşa koşa geleceği kesin gibi.

Neler olacağını bekleyip göreceğiz. Eğer grup gerçekten yeni bir albüm kaydedecek, vokalist koltuğu için birinci aday Axl Rose gibi görünüyor.