Ankaralı metal grubu Demonstrative, geçtiğimiz şubat ayında “Never Give Up” isimli parçalarının video klibini yayınlamıştı. Kısa zamanda büyük bir çıkış yakalayarak 100 bin izlenme barajını aşan video, Youtube tarafından bilinmeyen bir sebepten ötürü silindi. Geçtiğimiz günlerde klip tekrar Youtube’ta yayınlandı. Konuyla ilgili grubun gitaristi Arca Karakan şunları söylüyor: 

Demonstrative grubu olarak günlerce, aylarca emek verdiğimiz ilk parçamız “Never Give Up” ı klip ile birlikte YouTube üzerinden yayınlamıştık. Sizler tarafından çok sevilen ve 105.000 gibi yüksek rakamlı bir izlenme kazanmış olmamıza rağmen ülkemizde yaşanan siyasi nitelikteki olaylar sebebi ve son zamanlarda YouTube üzerindeki popüler olan videoların çoğu kaldırıldığı gibi bu talihsizlik bize de vurmuş ve umutlarımızın, hedeflerimizin bir parçası olan ilk parçamız “Never Give Up” YouTube’dan kaldırılmıştır. Videomuzu tekrar farklı bir link üzerinden yükledik ve yeniden desteklerinizi bekliyoruz. Bu büyük talihsizliği geride bırakıp sizlerinde desteği ile yeni parçalarımıza,albümlerimize her türlü etkinliklerimize daha sıkı bir şekilde devam edeceğiz. “Never Give Up” albümümüzün ikinci parçası “Morfin Meleği” ni çok yakında sizlerle paylaşacağız. Destekleriniz için çok teşekkürler!

Klibi aşağıdan izleyebilirsiniz. Grup şu sıralar yeni parçaları Morfin Meleği için hazırlıklarına devam ediyor. Büyük bir ihtimal bu ay içerisinde yeni parçanın yayınlanması bekleniyor.