Deniz Yıldız yeni sezon konserlerine Ankara ve İstanbul’da başlıyor. 24 yaşındaki gitarist, 31 Ekim Çarşamba akşamı Ankara Noxus’ta sahne alacak. Konser 21:00’da Cryfeast’in performansı ile başlayacak. Sonrasında, 22:00’da Deniz Yıldız ve grubu sahnede olacak.

İstanbul konserini ise Ankara konserinden hemen sonraki gün gerçekleştirecek olan Deniz Yıldız, 1 Kasım Perşembe akşamı Taksim Dorock Bar sahnesinde olacak. 21:00’da başlayacak olan konsere Deniz Tuzcuoğlu, Deniz Demiröz, Selim Işık, Merve Kazanç ve Melissa Taştimur gibi birbirinden değerli konuk sanatçılar da katılacak. Deniz Yıldız’a bu konserlerinde İlker Kalender(vokal), Tolga Çalışkan(bateri) ve Yusuf David Yıldız(Bas Gitar) eşil edecek.

Deniz Yıldız konserleri ile ilgili Türk Gitar’a şunları söyledi:

“Bu sene nisan ayında iki tane lansman konseri yapmıştım. Yaklaşık 6 ay sonra tekrar konserlere başlayacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım. Özellikle elektro gitar adına çok fazla konserin yapılmadığı bu dönemde farklı şehirlere gidebildiğim için mutluyum.

Bu müziğin devam etmesi adına yeni jenerasyon gitaristi olarak elimden geleni yapacağım. Kasım ayında farklı şehirlerde konserlerim olacak. Tüm rock müzik severleri konserlerime bekliyorum.”

Deniz Yıldız Konserlerinin bilet fiyatı 20 TL. Bilet satışı konser günleri kapıda olacaktır.