Deniz Yıldız’ın Albüm Lansman Konserlerinin İlk Ayağı İstanbul’da Gerçekleşecek

0
262

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında ”Thrown into My Fate” isimli ilk solo albümünü yayınlayan Deniz Yıldız, albüm lansman konserlerine başlıyor. Deniz Yıldız’ın albüm lansman konserlerinin ilk ayağı İstanbul’da gerçekleşecek.

12 Nisan’da Taksim Dorock Bar’ın ev sahipliği yapacağı lansman konserinde albümden şarkılar çalınırken aynı zamanda sahnede sürpriz isimlere yer verilecek. Deniz’e sahnede eşlik edecek isimler şöyle:

  • Deniz Tuzcuoğlu ( DörtXDört ),
  • Deniz Demiröz ( Bulutsuzluk Özlemi ),
  • Selim Işık
  • Merve Kazanç

Deniz Yıldız Kimdir?

Müziğe 8 yaşında gitar çalarak başlayan, bu alandaki başarısıyla son yıllarda dikkatleri üzerine çekip instagram fenomeni haline gelen genç gitarist Deniz Yıldız, 2016 yılında düzenlenen Riffwars Hall Of Fame’ yarışmasının Hard Rock’ kazananı olması ile birlikte müzik alanında yaptığı çalışmaları duyurmaya başladı.

Deniz, 2017 Aralık ayında ilk solo çalışması olan ‘Thrown Into My Fate’ adlı albümünü yayımladı. Bütün dijital platformlarda yerini alan albüm kısa sürede itunes popüler albümler listesinde 9.sıraya kadar yükseldi. Deniz Yıldız, bu albümde tüm zamanların en özel rock vokallerinden birisi olan, bir çoğumuzun Yngwie Malmsteen ve Dokken’den hatırlayacağı isim Mark Boals ile birlikte çalıştı. Albümde ‘Angels Of Life’ isimli şarkıyı Mark Boals seslendirdi. Albüm, biri sözlü, diğerleri enstrümantal olmak üzere 5 parçadan oluşuyor.

Deniz Yıldız Rock Band:

Elektro/Akustik Gitar: Deniz Yıldız
Vokal: İlker Kalender
Klavye: Ferhatkaya Karamenderes
Bas Gitar: Oğan Doruk Şadan
Bateri: Tolgahan Ahmet Karabulut