Güncelleme: Konser iptal olmuş.

Uzun yıllar Cem Karaca ile harika işlere imza atan Dervişan, özel bir konserle müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Birçok sürpriz sanatçının da yer alacağı bu konsere, okumadığınız kitaplarınızı getirerek ücretsiz katılabilirsiniz.

Grup, 4 Nisan Pazartesi günü, saat 21:00`de Fulya Sanat Merkezi / Beşiktaş’ta olacak. Bu konser, bir “sosyal sorumluluk projesi” kapsamında oldukça önemli.

Yapacaklarınız gayet basit!

Evinizde ya da iş yerinizde, okumadığınız kitaplar varsa bunları yanınıza alın ve 4 Nisan akşamı, Fulya Sanat Merkezi`nde olun. Kitapları vererek konsere davetiyenizi ücretsiz alabilirsiniz. Arkadaşlarınıza da mutlaka haber verin. “Adiloş Bebe”, “Beyaz Atlı”, “Kahya Yahya”, “Bir Mirasyediye Ağıt”, “Kavga”, “Dadaloğlu” ve daha birçok efsane şarkı sizi bekliyor.

Sefa Ulaştır (Davul), İskender Paydaş (Klavye), Levent Baki (Vokal) ve Hami Barutçu’dan (Bass gitar) oluşan grup, en son 26 Kasım 2015’te, Jolly Joker İstanbul`da sahne almıştı. Aşağıda bu konserin videosu var:

Grubun pek sık konser vermediğini, bu tip özel geceler aracılığıyla müzikseverlerle buluşmayı tercih ettiğini ekleyelim. Bizce bu geceyi kaçırmamalı, hatta arkadaşlarınıza da haber vererek topluca gelmelisiniz. Kitapları da unutmayın!