Vinnie Paul ve Dimebag Darrell`ı birçoğumuz Pantera`dan ve Damageplan`den biliyoruz. Bu grupların dışında bir oluşum daha var: Gasoline Band. Gasoline isimli grup Dimebag, Vinnie ve Rex Brown`u bünyesinde barındırıyordu. O dönemlerde Pantera`da vokalist olan Anselmo, Gasoline`e dahil edilmedi.

Daha çok rock cover`ları yapan Gasoline 2001`de yılbaşı gecesi bir araya geldi ve bir konser verdi. Bu konser Dime, Rex ve Vinnie`nin birlikte verdiği son konser olarak tarihe geçti.

2001 yılbaşı gecesi konser alanında bulunan Mr. Chris konseri video`ya alabilen şanslı kişilerden biri. Elindeki video`yu Youtube`ta paylaşan Chris bir de açıklama yaptı:

Bu video Dimebag`in yan projesi Gasoline`nin hiç yayınlamayan görüntülerini barındırıyor. Bu konser sadece eğlence amaçlı düzenlenmişti. O gece orada olanlar çok güzel vakit geçirdiler. Gecenin bir başka önemi de iki yeni parçanın çalınması oldu. Gasoline ve Going With The Gut isimli şarkılar ilk defa bu konserde dinletildi.Hiç kimse bu gecenin son buluşma olduğunu tahmin bile edemezdi. Konserin son parçasıysa Led Zeppelin`den Moby Dick`ti.

Uzun zamandır elimde olan bu kayıtları paylaşmaya karar verdim. Lütfen izinsiz kullanmayın, çalmayın. Saygı gösterin. Dimebag`in ailesi video`yu isterse, işler değişir. Bu konser çok özel. Pantera (Anselmo hariç) bu geceden sonra birlikte çalmadı. Onlardan üç kişiyi birlikte gördüğüm için kendimi şanslı sayıyorum.